Panel Cephe Uygulamaları

Panel cephe sistemi, camların cam çıtası yardımı ile sabitlendiği bir sistemdir. Panel cephe modüllerini oluşturan bütün bileşenler, kontrollü fabrika ortamında bitmiş ürün haline getirilir ve şantiyede montajı yapılır. Tüm üretimin fabrika ortamında yapılması ve kolay montaj imkanı sağlayan üniteler ile sistem, modüler konseptin bir parçasıdır. Cephenin görüntüsü bozulmadan açılır kanatlar rahatlıkla eklenebilir. Sistem, güneş kırıcı sistemler ve BIPV-Fotovoltaik Sistemler ile birlikte kullanılabilir. Sistem içerisinde yer alan farklı derinliklerdeki profiller ile büyük açıklıklar geçilebilir ve ağır cam yüzeyler cepheye taşıtılabilir.Drenaj sistemleri ile en zor iklim koşullarında bile istenilen performanslarda su geçirimsizliği sağlanır. Sistem uluslararası standartlara tamamen uygundur.

Sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştırıp daha konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ve ses izolasyonu, ve yangın güvenliğini sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olması, aynı zamanda yapıyı dış atmosfer şartlarından koruyarak güvenli bir şekilde yerine getirir. Cephe paneli ülkemizde son zamanlarda sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depoların, alışveriş merkezleri v.b. gibi birçok yapının dış cephe kaplama malzemeleri ve aynı zamanda cephe, iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Cephe paneli üretiminde ciddiyetle üzerinde durduğu ham madde kalitesi, yetkili bayi ağı ve etkin montaj hizmeti TSE EN ve ISO normlarına uygun olarak kaliteli üretim ve ham madde girişinden teslimata kadar aşama aşama kalite kontrolünü titizlikle sürdürmektedir. Bu anlayışla sektöre yön veren öncü kuruluşlardan biri olmuştur.

Gizli vidalı ve dışarıdan vidalı formlarda üretilip her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Firmamızda bulunan cephe paneli sistemleri dünya normlarında olup ülkemizin en seçkin cephe panellerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.